Teksti Origjinal

dy cika me flok t'gjata
tuj ba llafe i zuri nata
tuj ba llafe tuj bisedu
ku me gjet arshik per mu ? (2x)

(ref 2x)
hic mos keni gajli
djali ka me ardhe
jau plotson deshiren
ka me gjedh mat miren

nje biondine e nje zeshkane
tuj ba llafe nata i ka zane
tuj ba llafe, tuj kuvendu
ku me gjet arshik per mu

(ref 2x)

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020