Teksti Origjinal

e mos kalo moj vajze
ti neper mahalle (2x)

ndalu fol me goj
se zemren ma kalle (2x)

(ref 2x)
aman aman, sa te du
hajde hajde fol me mue

e mos kalo moj vajze
ti ne ket nahie (2x)

ndalu fol me goj
se zemra mu shkrie (2x)

(ref 2x)

e mos kalo moj vajze
ti moj ne sokake (2x)

ndalu fol me goje
se me dogje flake (2x)

(ref 2x)

Studio Eroll 5. Shkup 1998

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020