Teksti Origjinal

Qenke zjarr dhe helm i zi
Si m'premtove N'Dashuri
Deshte zemren me ma marr
Që m'largohesh Krejt pa Fjal

Qenke zjarr dhe helm i zi
Si m'premtove N'Dashuri
Ooo..Deshte zemren me ma marr
Qe m'largohesh Krejt pa Fjal

Ref..

Mos trazo plagen e vjeter lem rahat tash du 1 tjeter,
Mos trazo zjarrin ne zemer shko tash Dashuro 1 tjeter
Mos trazo plagen e vjeter lem rahat tash du 1 tjeter,
Mos trazo zjarrin ne zemer shko tash Dashuro 1 tjeter

Deshte me ba Avantur,
Por Nër Mjet Formove Mur,
Zemra dashuroj nje tjeter,
harrove dashnin e vjeter,

Deshte me ba Avantur
Por Nër Mjet Formove Mur
Zemra dashuroj nje tjeter
harrove dashnin e vjeter

Ref...
Mos trazo plagen e vjeter lem rahat tash du 1 tjeter,
Mos trazo zjarrin ne zemer shko tash Dashuro 1 tjeter
Mos trazo plagen e vjeter lem rahat tash du 1 tjeter,
Mos trazo zjarrin ne zemer shko tash Dashuro 1 tjeter.

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021