Teksti Origjinal

nje dite me donte oh nje dite sme donte sa shume u lodha oh sa me mundonte nje dite me vinte nje dite sme vinte here yll i ndrisur here yll qe ndriste nje dite me donte oh nje dite sme donte sa shume u lodha oh sa me mundonte nje dite me vinte nje dite sme vinte here yll i ndrisur here yll qe ndriste

ref.ashtu keshtu,keshtu ashtu
jo po do ti jo spo du une
ashtu keshtu,keshtu ashtu
jo po do ti jo spo du une

here dimer vere
here vjeshte e drishte
gjersa pranvere u be nje dite

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020