Teksti Origjinal

xhan o xhan ti mos gabo me tjera ti mos shko
xhan o xhan ti mos rreziko
xhan o mor xhan
me mua ti kur je xhan o mor xhan per tjera koh nuk ke xhan o mor xhan ne zemer nuk ke vend
xhan o mor xhan une do te bie ne mend

vaj halli vaj halli per ty vaj halli vaj halli po i shikove ne sy 2 her


se as dadushi sa as dudia nuk do te kallin xhanem si puthjet e mia 2 her

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021