Teksti Origjinal

Ani mori nuse ani qafe gastare x2
Ani a don rruza ani a don pare x2

As nuk due rruza as nuk due pare x2
Po e dua burrin me origjin kosovare x2

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021