Teksti Origjinal

celi trendafili e u zbukurua celi faqja jote u trenda u trenafilua moj vajza gjirokastrite sme del malli asaj dite dole ne rrug e me prite yll e drit kur me pe ne lagje ti mu tha pika mu ne gryk mu tha buza per muzik ndalu pak e per nje cik eeeeeeeeeeeeeee ti doren ma dhe mua me the djalo te dua nga gezimi une u bera furton eeeeeeeeee mekendon krahrori tani jeta me mori na therret tedyve tok e dashuri eeeeeee moj vajza gjirokastrite kra per kra te thrysin shqipe doje ndim ne shtigj e drite un me ty cka kjo jeta kaq gezime cke kaq frik moj shoqja ime yli qe shkrep ne agime flakerin flakerin eeeeee ti doren ma dhe mua me the djalo te dua nga gezimi une u bera furtun eeee me kendon krarori tani jeta me mori na therret te dyve tok e dashuri eeeeee cka kjo jeta kaq gezime cke kaq frike moj shoqja ime ylli qe shkrep ne agime

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020