Teksti Origjinal

Bilbil kur kendon qysh thua aman tregome dhe mua (2x)

E zeri yt qe rrjedh si krua ne nje kenge u bashkua ne nje kenge tok me mua per vashen lule limua

Refreni:Amo vazhezo mos me ngaterro me blbilin o kur kendon kur kendoj per ty more zyri zi blbili me ka zili (2x)

Ah moj vash cme gjeti mua gjumi nates mu largua kete keng per ty e kam o bilbil isha e bilbil jam

Refreni: Amo vazhezo mos me ngaterro me blbilin o kur kendon kur kendoj per ty more zyri zi blbili me ka zili (2x)

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020