Teksti Origjinal

Premtova se do te vi
mos mendo se t'kam braktisur
ti me prit me sy mbyllur, do te gjej
besova perseri mijera vjet le te kem pritur,
do te njoh nga aroma e trupit ten

sa kam patur mall per syt e pikelluar
ne pragun tend femijerin e pata len
e jam figur une nga ti kur jam larguar
Atje do te jem e te ndjeja afshin tend
oooouuuoooouu e shtrenjta ime ti
te falem vetem ty

REF 2x:
o loqka jeme jeme
jeten ta fal
per ty veq sy e zemer
veq ty te ngjaj
o loqka jeme jeme
ne gjuj te bije
o loqka jeme
do te falem vetem ty

sa kam patur mall per syt e pikelluar
ne pragun tend femijerin e pata lan
e jam frigur un nga ti kur jam larguar
atje do te jem e te ndjeja afsshin tend
oooouuuuoooo e shkreta ime ti
te falem vetem ty

REF 2x:
o loqka jeme jeme
jeten ta fal
per ty veq sy e zemer
veq ty te ngjaj
o loqka jeme jeme
ne gjuj te bije
o loqka jeme
do te falem vetem ty

ouououo uiouoooooouuoo ouoiuouououo

REF 2x:
o loqka jeme jeme
jeten ta fal
per ty veq sy e zemer
veq ty te ngjaj
o loqka jeme jeme
ne gjuj te bije
o loqka jeme
do te falem vetem ty

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021