Teksti Origjinal

Si zjar jam per ty qe te djeg ne lekur
Si magnet jam per ty dhe pa mua nuk mundesh kur
Mjaft jeta me dha dhembje
nuk dua prap
Andaj te mbaj ne kohen ton ne cdo hap

ref
Si zjar dhe magnet per ty
jam rym qe djeg kur te shikoj ne sy
Jam per ty gjak ne trup zjarmi ne ball
Por di te jeme dhe dhembje qe sfal

Ti je ujk po mos haro un jam ulkojn
jemi njejt
Jam si hije qe te ndjek
jam si xhak ne venat tua
Mjaft jeta me dha dhembje
Nuk dua prap
Ansaj te mbnaj ne kohen ton
ne cdo hap

Ref
Si zjar dhe magnet per ty
jam rym qe djeg kur te shikoj ne sy
Jam per ty gjak ne trup zjarmi ne ball
Por di te jeme dhe dhembje qe sfal

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020