Teksti Origjinal

zemren time e ke veq ti
esht sekret dhe askush nuk e di
ndaj me lejo baby te te them po po po po

nuk ma ben zemra qe te rri pa ty
jo nuk rri don pa te pa me sy
sot kam nevoj zemer dua te te
takoj

ref x4.sa deshir kam te te shihemi ne party sa deshir kam te te njihemi ne party kte nat baby kte nat baby kte nat

un te mendoj dhe kur ti se di
un te shikoj kshu fshehurazi
kete fundjav dua te te takoj ty ty ty
se me pelqen dhe kur te ngacmoj
se me pelqen dhe kur me ty flitroj se jo nuk mbietoj deri sa te te perqafoj baby.

ref.Sa deshir kam te te shihemi ne party sa deshir kam te te njihemi ne party kte nat baby kte nat baby kte nat

stine production

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021