Teksti Origjinal

2x jojo nuk te dua jojo sje permu jojo tani smundem as pak me duru..
heejj mir me degjo ne sy me shikoo ta ri von e ke ti hejj ti sje unikkat ste dua ngat e te kam ardmik

un kerkoj nga ti fr...le ta ndjej ne
qdo mend pa mua ski vend

Ref2x jojo nuk te dua jojo sje
permu jojo tani smundem as pak me duru..

heejj shum ki gabu shum me ke lendu tanin hiq ste du ti do me mu kthy mu perseri por jo qej tjetren ti

un kerkoj nga ti fr...hej nina nina naa le ta ndjej ne
qdo moment hej nina ninaj naa pa mua ski vend

Ref2x jojo nuk te dua jojo sje
permu jojo tani smundem as pak me duru..

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021