Teksti Origjinal

zemren qe e desha e mori tjetra endrrat qe i kisha i mbuloj heshtja nuk po kerkoj meshire por nje sqarim me shum qfar ste pelqen te un.dikur me thoje se me doje po si duket tash s'mendon ashtu e do me teper dike tjeter dhe kete po e shoh ne syt e tu doshta u ndam por ta pranoj tani veshtir e kam sepse kjo zemer kerkon nje shkak qe je larguar e nuk mundem me te flas e me te flas e me te flaaaas
Ref.(x2)
Zemren qe e desha e mori tjetra endrrat qe i kisha i mbuloj heshtja nuk po kerkoj meshir po nje sqarim me shum qfar s'te pelqen te un

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021