Teksti Origjinal

Endrra ime udheton atje ku kam haLL,
per cdo mbremje me shqetson Flak po don mem dal.
te takova kete ver dhe kaluam bashk me premtove dashurin mua ne Cdo qast..

Veq ne enderr tash me vjen emrin pershperis ,ike me shiun ne Gusht mendove se dot vish. PO nga ti skam asnje lajm asnje tvetmen fjal Donse vera ka kalu "Te kujtoj me maLL"

Tash kur dimri po afron dhe era po fryn kujtoj veren qe kaloj dite qe me nuk vin.
te takova kete ver dhe kaluam bashk me premtove dashurin mua ne Cdo qast..

3x--
Veq ne enderr tash me vjen emrin pershperis ,ike me shiun ne Gusht mendove se dot vish. PO nga ti skam asnje lajm asnje tvetmen fjal Donse vera ka kalu "Te kujtoj me maLL"

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020