Teksti Origjinal

shpejt i harrove premtimet qe i the me tjetren me tradhtove mua me lee
jo nuk harrohet shikimi yt i par ajo puthja jote aii zjarr

ref2x shum here veten e mallkoj se ne ty u dashurova shko dhe kurr mos mu afro sdua te te shoh

vitet qe kaluan me nuk na kthehen prap se gjdo gje e gabuar eshte pa fat
jo nuk harrohet shikimi yt i par ajo puthja jote aii zjarr

ref 4xshum here veten e mallkoj se ne ty u dashurova shko dhe kurr mos mu afro sdua te te shoh

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021