Teksti Origjinal

O moj fellanxe moj mitare
O qenke nisun o per Janine
Shko dhe mo mos u venon fare
Fare mos e harroi o dashunin dashunin

Shko dhe mo o mos u venon fa
Fare mos e harroi o dashunin dashunin dashunin

O paske marr o nji rrug te gjate
O s'mund te rri o nji dit pa ty e
Shpirti s'po me gjen rehat
Rehat e s'mund te veiej gjum ne sy ne sy e

Shpirti s'po me gjen rehat
Rehat e s'mund te vejej gjum ne sy ne sy e

Moj fellenz e malit e
Hajde more x2

Te puthsha mesn e ballit e
Hajde more x2

Moj fellenz e fushes e
Hajde more x2

Te puthsha mesn e gushes e
Hajde more x2

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021