Teksti Origjinal

ja nise melodia e bashk ne vallzojme ti ngadal ze kendon bash kon mijra zemra kjo muzik e bukur cdo kufi e kalon vallzoj vallezoj e veshur ne te bardha e ne sy ndrin nje lot me mbaj ne krah e bashke kercejm ne lambada si ne enderr jam sot refreni mos ndalo o melodi ti mbremje mos mbaro zjarre e ndeze shpirtin tim meze le te kendojme tedua thot kenga dhe une them te dua mengadal tek vallezoj un te them tedua bashkon mijera zemra kjo m...

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020