Teksti Origjinal

Oh dhe çobani i gezuare si sorkadh nga tufa o dhe fshataret e uruan te te rroje çupa. I rreh zemra me gezim jo jo si thone shaka o ky cobani fshatit tim sot u be baba

ref.
shkon takon edhe bareshen qesh i thoteca fajale oh te na rroje cupa e pare tjeter here me djale.

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020