Teksti Origjinal

Moj e bukura en tiran kam dale para me te than, po ta kem synin qershi ,cka ban ti me syt e mi cka ban ti me syt e mi o syt e miii

Mos e ven goxen sikret ,se cka ban ajo din vet, kur shperthen dhe lulja en gur ,e nji rast steproka kurr e nji rast steproka kurr o steproka kurr

Aaaaaaaaaaa askuj synin mos ja shkel aj kalin per ktu per ktej oj oj lule moj mos me ven kaq shum ne loj
Me ty synin kur bashkoj lum e lum sa larg shikoj oj oj lule moj mos me ven kaq shum ne loj lule e bukur moj

Moj e bukura en prishtin, ta kam fal un dashurin ,po ta kem synin qershi cka ban ti me syt e mi ,cka ban ti me syt e mi o syt e mi

Nuk ti blej as nuk ti shes, ti mendoj mu ske mem gjes ,po ti kesh verrtet te zi ti jap peng dy syt mi ti jap peng dy syt e mi o syt e mi

Aoooooooooo askuj synin mos ja shkel aj kalim per ktu per ktej oj oj lule moj mos me ven kaq shum ne loj me ty syrin kur bashkoj lum e lum sa larg shikoj oj oj lule moj mos me ven kaq shum ne loj lule e bukur moj

me ty syrin kur bashkoj lum e lum sa larg shikoj oj oj lule moj mos me ven kaq shum ne loj lule e bukur moj

Lule e bukuuuuuur mooooj

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021