Teksti Origjinal

sa irand moj nan konka ky gurbet ktu fitojm e nshpi i harxhojna krejt sa lezet oj nan kur jan xhepat plot paret shkojn si uj e punojna kot.

REFREN.....
Pare vetem pare cena qenka nan kjo jet mepunu per skoti emetshku ymri ngurbet.
2pak lezet oj nan e mashum siklet naka mplak pa vakt ky viran gurbet tan jeten punojm per ni penzion ekur shkojna nshpi askush nuk na dojn

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020