Teksti Origjinal

sa gostivari hajde ni kang me jau knue tybe mos me lan o hajde ooo me fillue,
e ngoni shok aman hajde ju more vllaznie ku ja nisa sonte per shokun azizin per shokun azizin e hajde of aman aman e hajde hajde gjyl o xhan
-sa pafat kisha qen gotat nji mbas nji mshoqrojn o sa pafat kisha qen gotat nji mbas nji mshoqrojn hajt mbyll ne zemer kelmend aman as kerkujt nuk i tregoj

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021