Teksti Origjinal

Moj Sugarja nones oo, a bohesh razi
Moj Sugarja nones oo, a bohesh razi
Fjalen msitit me va dhon apo me i kthy
Fjalen msitit me va dhon apo me i kthy

2x
Kthej Kthej Kthej moj nano kthej
Kthej Kthej Kthej nan cka po pret
Se un vet arshikun nan moj e kam xhet
Se un vet arshikun nan moj e kam xhet

Kejt katundi o moj bi tlypin pa pushu
Kejt katundi o moj bi tlypin pa pushu
Si me i kthy e me ju thon se jem besatu
Si me i kthy e me ju thon se jem besatu

4x
Kthej Kthej Kthej moj nano kthej
Kthej Kthej Kthej nan cka po pret
Se un vet arshikun nan moj e kam xhet
Se un vet arshikun nan moj e kam xhet

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020