Teksti Origjinal

valton:
lejle lejle lejle lejle lejle lejle o la girl in sin in girl jo as vet se di un me do a nuk me don girlllll giel sa ka bota yje o aq shum sexi bojm ne dy oooo o sa mir me kan shiptar me ja qi nanen serbit shka rroget une me ty un kam zemra qe me djeg no with me a gic tu girl waq my hapy bit jur hep ti je vetem ajo qe me shkaterron j evetem ajo qe me lendon qe te dua pa mas

ref:
o sa mri me qen shqiptar mi ja qi nanen serrbit shka se shum zemra i kan vra

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021