Teksti Origjinal

djem te bukur paska bota me ndaloj dhe shikoj me ngcmoj ata me lajka te kota pastaj ndahmi harrojm rrugë te gjat paksa jeta ka dhe djem qe i pelqej po siimpatin nuk e gjeta por ne zemer dikun do gjej sot .

ref (2x)

njeë keng po kendoj flas një gjuhë qe lshon zjarr ne ket bot ku jetoj dota zgjedh djalin shqiptar

djem te pasur paska bota me pelqejn e si pelqej me ngacomoj ata me lajka te kota me genjejn e si genjej.... rrug e gjat jeton me friken bota ka dhe mirkuptim un jom si nje yll qe fal driten kur jetoj ne qellin tim

ref (4x)

sot nje keng po kendoj flas nje gjuhe qe lshon zjarr ne ket bot ku jetoj do ta zgjedh djalin SHQIPETAR

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020