Teksti Origjinal

Njimiher tpata than te du se je i Vetmite jam betuu.

2here:
Por qka ndodhi me ne ty dyy tash jemi ndar e humdum at dashurii

2 here:
Kur te vjen Stina e Pranveres doti kalojm me Mallengjim, ishin Ditet ku dote Matroheshim por keshtu qenka ky Fati yn

--------------------------------------------

Jeta Pa Ty nuk ka kuptim qe te harroj e kam Veshtir, me nuk dua as nje stin qe me kujton at Dashurii.
Me nuk dua as nje stin qe me kujton at Dashurii

2here:
Kur te vjen Stina e Pranveres doti kalojm me Mallengjim, ishin Ditet ku dote Martoheshim por keshtu qenka ky Fati yn

Kur det vjen Stina e Pranveres doti kalojm me Mallengjim, ishin Ditet ku dote Martoheshim por keshtu qenka ky Fati yyyynnnnn

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020