Teksti Origjinal

(Chika)

shum thell ner tok
e bome shum tok kjo koh
pe han barin si lop
e po ik pi kti veni tkot..
po marr fryma si e dekt
po rri , veten mir pe ni gips..
syt pi nxo pick spo shoh sen hiq
qata hekmu pi qafes bitch..
hekmu pi klipit tip, se jom fit
e jom tu harru e mira barit
spom len me menu
e ty pot len mu marr me mu
pfff you feelit nonen e debillit..
per vetii zdin me chillit .
ec baju mos ma prish
se barii shum i cmuett
nalt i kom qu ment
nkrah me najkon ja vet so dert
po pecin vjet po ecin njerzt//

(chika)

pi gipsit don mem ra tpakt
secilen her ma nalt
perpara po dal bardh e zi
edhe kur sum pret vi
rep kfalitet bi
kjo ke veq pak paranoj,
pak paraloj
pak para se me ju lon me goj qel ,..
qifsha nonen truni jem punon
me thysa me nr.imagjinar.
qe kerkun smuni mi marr
mi kopju ju bohet truni varr
e a e dini qka..?

(Chika)

3-4 lloje t'spllifave..3-4 lloje tripave ..
flej neser kur qohesh kallxom
a ta ka lon shej..a ta ka lon shej

(jasht jasht shum )

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021