Teksti Origjinal

Tani e di thellë ne ty ata sy nuk falen dashuri
Por pse tani nuk me flet e me mban mëri
Kush do ti puthi buzet pse sma thua qe dhe un ta di
Kush do ti preki duart flokun tëndn te zi
Po do te ma thuash

Zemer pse sme thrret ne emer
Zemer te therrasin ty zemer..
Zemer pse sme thrret ne emer
zemer te therrasin ty zemer

Do vi nje dit ta kuptosh se kete nga ti nuk e kam prit
Ty qka te vret nga nje tjeter te gjithka i pret
Qka do qe thua dua te mos mbetet si nje shenj ne shpirt
Krejt qka thua dua te jem larg nga ti
Po do te ma thuash

Zemer pse sme thrret ne emer
Zemer te therrasin ty zemer..
Zemer pse sme thrret ne emer
zemer te therrasin ty zemer

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021