Teksti Origjinal

Sa larg na shkuam dhe per asgje nuk menduam
e ku na mbeti ajo dashuri

2xDigjem pervlohem se te dua shum diten mendohem naten rri pa gjum

2xAfer kur me mban ti nuk me shiqon zerin ma degjon por nuk e kupton

Sa larg na shkuam dhe per asgje nuk menduam
e ku na mbeti ajo dashuri

2xDigjem pervlohem se te dua shum diten mendohem naten rri pa gjum

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020