Teksti Origjinal

apo dil moj flete moj e molles e.
apo dil moj flete moj e molles e.
aman te keqen o moj te gojes e
aman te keqen o moj te gojes e

apo tregom rrugen moj nga te vij
apo tregom rrugen moj nga te vij
aman n'ato bahca moj me ullinj
apo n'ato bahca moj me ullinj ee

apo dil moj flete moj o e dardhes e
apo dil moj flete moj o e dardhes e
apo tu befsha o moj te fjales e
aman te keqen o te fjales e

apo tregom rrugen moj nga te shkoj
apo tregom rrugen moj nga te shkoj
apo n'ato bahca moj me limon
apo n'ato bahca moj me limon

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020