Teksti Origjinal

Aman e kam dasht nje zambak te bardh, o me mashtroj moj nan me mori n`qaf (2her)

Refreni:
Pa shikjo si rrjedhin kto lot e mija,
ne mes nesh ka lindur dashurija (2X)

Aman mos ma kthe koken me nje an,
o me gjith zemer moj une te kam dasht (2X)

Refreni:
Pa shikjo si rrjedhin kto lot e mija,
ne mes nesh ka lindur dashurija (2X)

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020