Teksti Origjinal

M'u thane syte, m'u thane
o djali nenes, o djale
m'u thane syte, m'u thane
o djali nenes, o djale

Mbase vjen kete behare
o djale i nenes, o djale
mbase vjen kete behare
o djali i nenes, o djale

Je ne pune, a s'punon dot
o djali i nenes, o djale
je ne pune, a s'punon dot
o djali i nenes, o djale

O se jam plake e nuk vij dot
o djali i nenes, o djale
se jam plake e nuk vij dot
o djali i nenes, o djale

Djale te paca shendoshe
o djali i nenes, o djale
djale te paca shendoshe
o djali i nenes, o djale

O djale te paca shendoshe

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020