Teksti Origjinal

Dashuri nShikim te Par shum njerez nuk besojn Prej at Dit qe te kam Pa zemra ty te don
nuk edi cka ndodh me mua as vet un se kuptoj vec njeher te kam taku e shum te dashuroj

Po Po o Zemer un e jotja jam
jo jo nuk du tjeter se vec ty te kam

Po Po o Zemer un e jotja jam
jo jo nuk du tjeter se vec ty te kam

Qysh e more Zemeren time As vet nuk edi
Sharmi yt dhe Syt e tu shum me kan pelqy

nese dora jote djal vec pak m'ledhaton
Mos e le ti sot per neser se mos behet von

Po Po o Zemer un e jotja jam
jo jo nuk du tjeter se vec ty te kam

Po Po o Zemer un e jotja jam
jo jo nuk du tjeter se vec ty te kam

Po Po o Zemer un e jotja jam
jo jo nuk du tjeter se vec ty te kam

Po Po o Zemer un e jotja jam
jo jo nuk du tjeter se vec ty te kam

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021