Teksti Origjinal

rronKRZ:
yeh luro, rronKRZ:
here we go, here we go, here we go
here we go
hype nalt ose ule posht yeh

[ref.2x]
qoje nalt edhe ule posht yeh
ule posht edhe qoje nalt yeh
ule posht hype nalt hype nalt ule posht,ktheje nalt edhe ule posht yeh

LURO:
this bit iz game in si koko qjambo
jom luro baby,edhe nuk jom rambo
kom ideja sick edhe vet jom sick
un e boj vet e ti merr zo n'KLICK
boj click, boj boom,edhe pa qit album
bitin me do copa copa e e ha si musllum
jom pozero kshtu qe munesh me qit postero
kuru kuru kukukuro kuru mi kero
po ti dho vot po ti cica pa maica
tani thot erdh era kmisha brezovica
jou kurr se keni prit KRZ(ki ar zi) edhe luro aiide ta shkelim ni par
thuni kejt KRZ, LURO, KRZ,LURO,KRZ, LURO, KRZ ee
KRZ, LURO, KRZ, LURO
kshtu qe kejtve du mju pa
tu i qit me durt jaaasht

[ref.2x] rronKRZ':
qoje nalt edhe ule posht yeh
ule posht edhe qoje nalt yeh
ule posht hype nalt hype nalt ule posht,ktheje nalt edhe ule posht yeh

rronKRZ':
nuk e di sa shum ti ki me nejt
e kur t'bohet ora njo nese lyp me flejt
Ok eej shko une rri e rri
amo jo dur that se vi e pina
normal qe s'vi ty met percjell
kur t'dal pi cllubit,dal me vjedh
e eedh, von kur um nin
veq um qjen, me ni ven qe jom për toke i shtrim
Man break the beat back
Okey full stop posedon me pik
se um ke sjell qaq shum
sa zumi ke tum ik
e ni qik qe ke nSTREET gati lujti me men
se gjinja blejshin me gota
une shishen n'ven
kur e di qe i kom une vi knej
kur e di qe ma don une vi knej
kur e di qe sma lshon
kumedit sa harron
une une une une une vi knej

[ref.2x] rronKRZ'
qoje nalt edhe ule posht yeh
ule posht edhe qoje nalt yeh
ule posht hype nalt hype nalt ule posht,ktheje nalt edhe ule posht yeh.

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020