Teksti Origjinal

eh sa net te kam enderruar vetem ty
sa mengjese une jam zgjuar me lot ne sy
kur mendoj sa shum kam vujt o dajl
por une nuk paskam qen normal
Kur ti ike une mbeta
hiq askund
e sa here mendova jetes
ti jap fund
e me helm une shpirtin e kam mbush
por ti nuk paske qen askush
ndoshta loti do te ndalet
edhe dhembja do t'kalon
ndoshta jan t'verteta fjalet:
"rri drejt Zoti te ndihmon"

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020