Teksti Origjinal

Gentz:

Vitamin E para se mu nxe e vrej Vitamin E 3 milion kalori tripi jem kur bona dhe,
2 her e plus terapi e ksaj muzike t'repit,
Vitamin E me paketim t'mir edhe n'Cd-e,
e vozis E,e prodhum ne Prishtin prodhim vendor i eksportum deri ne janin,
I testum kimikisht i bllokum idealisht,
ni projekt i kuptum seriozisht...

Vitamin E ni zbulim i kohes s're
se per vin nuk e din qe fillon me te nxe as(vitamin C-e,Vitamin E)

(vitamin C-e,Vitamin E)

Jeh jehh jehh jehh...

Miloti:

M'bahet ne vend te ngroht te Therondes
zemer ose mes dy koheve normal nese je femer,
Afati nuk i skadon
esht me vul te siguris,
i lejuar nga Ministria shendetsis
Vitamin E nje terapi per apetit
tjep tret motiv ide tjep ma shum dit,
Kqyre mos e konsumo nese esht pirat,
se nuk e ka kualitetin e sakt e me afat,
Vitamin E nje formul e kohes s're
ske nevoj me lexu,
lexoje para se me ble
Per tension,sheqer,shtypje e percjell,
Vitamin E nje funksion qe t'sheron per dhembje fiesta per trip anormal,per intelektual,urbaban e banal,
krejt ky muhabet per ket nat t're
shkon per ni sen qe thirret Vitamin E...

(Vitamin C-e,Vitamin E)2X

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021