Teksti Origjinal

Hajde malenake
Duje lalën e
Hajde gushë bardhake
Duje lalën e x2

Hajde goc e lalës
Ç’e hudh vallen e
Hajde buzsheqere
Knaqe lalën e x2

Hajde goc e lalës
Ma jep fjalën e
Hajde malenake
Merre lalën e x2

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021