Teksti Origjinal

moj laj le moj lule e sa e mira moj qe me je.
moj laj le moj lule e sa e mira moj qe me je.
o 25 gersheta ti numerova pa fjeta
o 25 gersheta ti numerova pa fjeta
ti s mi numerove dot more djale borzilok
ti s mi numerve dot more djale o borzilok.
moj laj le moj lule e sa e mira moj qe me je (refreni 2)
a mos je yll a mos je hene, mos je molle per tu ngrene
a mos je yll a mos je hene, mos je molle per tu ngrene
embelsove tere dynjane, je vec per nene dhe babane
embelsove tere dynjane, je vec per nene dhe babane
moj laj le moj lule e sa e mira moj qe me je

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020