Teksti Origjinal

Kallma cigren paj qe te tregoj me ma ithu nana guhe te shkrtuoj prej markit tan zemr po ithon,.
un nane tan nuk do ta idhnoj do ti qes kafe qaj em limo prej amrk tan zemr me gufonn....

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020