Teksti Origjinal

Ishe vetmuar përapra syve të mi po për një çast të papritur humbe në errësir për ty moj për ty më ri nën kujtes më thuaj se më do të lutem më thuaj të të pres

ref: Eja në errësirë më dogji malli për ty se pas teje skam tjeter dashuri
eja ne errësir me dogji malli për ty se pas teje skam tjetër dashuri ohooooo

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020