Teksti Origjinal

nese n'zemer s'me ke pas
pse me thoje se tkam dasht
nese kurr s'me ke dasht mu
lumturi pse m'ke premtu

nese kurr n'dashni ske ra
pse i ban zemrat me qa (2x)

nuk besoj jo nuk besoj
kurr ma veten se mashtroj
nuk mendoj ma me tu kthy
dy her zemren s'du me thy (2x)

nese vjen falje m'kerkon
dije se do tjet shume von
nese loti me pikon
mos mendon se me mashtron

nese kurr n'dashni ske ra
pse i ban zemrat me qa (2x)

nuk besoj jo nuk besoj
kurr ma veten se mashtroj
nuk mendoj ma me tu kthy
dy her zemren s'du me thy (2x)

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021