Teksti Origjinal

nje deshire e kam n´ket jete
at qe e dua ku me e gjet
qe ndricon porsi flori
e ma fal at dahuri

e pse pse
me denon moj perendi
e pse pse
te jetoj pa dashuri
e pse pse
ti o zot mua m´denon
e pse pse
ti deshirat s´mi plotson

ma kjo zemer sun duron
per ate qe e dashuron
asgje tjeter z´du n´ket jete
te jam prane saj deri sat v´des

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020