Teksti Origjinal

2x
hanim nene qershi e qonim dashuri
sa me doje ti e une te mbaja ne gji

refreni2x
aha aha sa e sa qershi
aha aha puthe dashuri

2x
tash u sos qershijae u shu dashurija
ska me psheretimeska me dritherime

refreni2x
aha aha sa e sa qershi
aha aha puthe dashuri

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020