Teksti Origjinal

Hodha nje lule ne ferre
asaman moj lule verdhe

Hodha nje lule ne ferre
asaman moj lule verdhe
asaman asaman
asaman moj lule verdhe

hodha pak e mbuloi dhene
asaman moj lule verdhe
ahaaaa asaman
asaman moj lule verdhe

mbuloi gjithe bacene
asaman moj lule verdhe
aaaaaaaaa asaman
asaman moj lule verdhe

ju lule sa lule jini
te paren lule ke kini
te paren trendafilene
te dyten manshaqen

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020