Teksti Origjinal

Se un ty te zgjodha me te miren
nder shoqet qe ti ke pas
E para me fole dhe mendova moj
se nuk ke mem dasht ... Se bashku kaluam
dhe krijuam me t´bukuren dashurii
por pram i vetmuar kujtoj ditet mojj
dhe netet me tyy

Ref:
Sa m'ka marr malli met pa
nuk kam dasht me ty me u nda
dit e nat un ty t´kujtoj
dhe kurr nuk do te harroj 2#

Sa her qe me merr malli
per met pas ndonjeher ne perqafiim
dal un ne dritare dhe un prap kujtoj
e qaj shpirti imm

Sa her qe me merr malli
per met pas ndonjeher ne perqafiim
dal un ne dritare dhe me lot kujtoj
e qaj shpirti imm

Ref:
Ref:
Sa m'ka marr malli met pa
nuk kam dasht me ty me u nda
dit e nat un ty t´kujtoj
dhe kurr nuk do te harroj 2#

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020