Teksti Origjinal

kqyrni shoqe qa ka rritur nana ieo kqyrni shoqe qa ka rritur nana oo e ka belin o per dy kollana i e o e ka belin o per dy kollana oo .

kqyrni shoqe dimijat me vija i e o kqyrni shoqe dimijat me vija oo e ka na o bajrak ner qika i e o e ka nana o bajrak ner qika oo .......
jena motra kallbllak jena motra kallbllak lulija na ban rahat lulijen na ban rahat jena motra qika shum oj lulije oj llokum jena motra qika shum oj lulije oj llokum

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020