Teksti Origjinal

ref x2
e pse po thu ket luft kam me fitu e pse je shku tasht ski borxh me jetu

Plumi: sa her nalana e menoj dyqysh em pushu po kam dhimje ne tru duhet me ja nis me shkru edhe dora po fol e po e lyp at veten e lyp lasin e fleten per me shkru te verten kryt mu ka blloku ment pom sillen mu rxu nisen e kam harru po qe ne men jam tu shkru um ka met ni pik ne zemer diqka me kallu un sboj rap per fam un boj rap mem ngu a e din qe nuk du se qa du fitoj a din qe nuk du se cillin do ta rxoj cillin dush o ti kush qitma kur dush lirkisht ka me ta maush ka met met ne fush se ata qe skan shanca po shihen me fansa ktu ka shum fansa djegin si gaca Plumi ashte kney deri sa ti nalet zani e kam fjalen per rap jo karate si vandami

ref x2
e pse po thu ket luft kam me fitu e pse je shku tasht ski borxh me jetu

Anonimos: Harro qe ban fam o dost prei publikut famen e fiton gjithmon prej armikut armiku te ka idoll e kne gjun kritika zanin kur ta nin aj ti vjedh ato ledika ski qa me than kur e shen edhe vet plotsisht je blloku se gjithmon je kan shkret e ti pse je shku un spo muj me kuptu kto sene i pata than ama spata ndryshe e tasht un jam tjter me fjal jo me veper kto sene ti kam than un hala pa i qit ne leter se un boj muzik per kta trit qe jan shpik qe kan ide ne rap me fol per naj qik un kurr sboj club se edi qe sja vlen kto sene i kam than se krkush sun um blen muzika a per qef e puna per jetes nxine qe e Plumi ......

ref x4
e pse po thu ket luft kam me fitu e pse je shku tasht ski borxh me jetu

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021