Teksti Origjinal

Sonte vdiq nje dashuri , sonte sdi me ku je ti , sonte vuan shpirti im e me vret mu nje kujtim .Ku ke ik a me kujton ,ne kete nate ti ku po shkon a e din se prap te dua se une s`mundem per tet harruar...

ref:

Te degjoj duke shkuar ,te shikoj duke kaluar ,te therras e s`me degjon se te dua nuk me beson,2X..

Shkove pa thene asnje fjal,spata forcen me te ndal ,te percjell me lote ne sy se per jete te dua veq ty .Ku ke ik a me kujton ,ne kete nate ti ku po shkon a e din se prap te dua se une smundem per tet harruar ..

Ref:

Te degjoj duke shkuar ,te shikoj duke kaluar ,te therras e s`me degjon se te dua nuk me beson 2X...

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020