Teksti Origjinal

Ref
Boll se kshtu mo nuk shkon jo nuk te besoj a me don a sme don e tani shkooooo e kur mo mos u kthe se nuk kom faj un mos thuaj pse me lleee

Boll se se kshtu jo mo nuk
Shko On zdua te besoj a me don a sme don ski menu mir ki gabu fshtir shko lirisht se per mu ti je e lir mos gabo kur mo mos u kthe nese tvet dikush per mu thuaj qe sme nje mas zdi sa tmira qe un ti kom bo prej teje sen skom pa bille as ni troo te lutem shko e kur mo mos u kthe se nuk kom faj un mos thuaj pse me lle sa gabime i bon llyp met fal si gjynatare me rena kur nuk nalesh nuk ki as pik mare a thu pse met dasht kur ti veq gabon pse me ta fal zemren kur ti se meriton kisha dasht per her tfundit met pa edhe ni her me sy ta kuptojshe se zemra ime zdo te ket mo vend per ty

Ref
Boll se kshtu mo nuk shkon jo nuk te besoj a me don a sme don e tani shkooooo e kur mo mos u kthe se nuk kom faj un mos thuaj pse me lleee

Zdi as qka pate pse deri ktu e zgate me rena marove mos um thuj as qe me dashte pse se pranon kur po shihet ne syt e tu menzi ske prit me u nda me mu jeta osht ni rug qe duhesh me e njek vjen dita kur ki mem llyp po kur mo ski mem gjet pse pom kerkon hala perseri kishe un ty ne zemer te kom hi vet ki faj edhe vet ki gabu sa tkom dasht mos gabo kerkujt mi tregu me zor jo nuk shkon kshtu mo nuk bon shko kat qon era zdi a pom kupton me rena dalavere ti kur nuk fiton largohu prej meje kur syni yt me mashtrim loton zdu met thon qe te du me dy fjal sje per mu shko e mos u kthe gabimin ski nevoj me pranu

Ref
Boll se kshtu mo nuk shkon jo nuk te besoj a me don a sme don e tani shkooooo e kur mo mos u kthe se nuk kom faj un mos thuaj pse me lleee

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020