Teksti Origjinal

Joooppp
Hej (x7) Ja Ja Ja Jooop
Kur vina hina rina Na e dina
Kur senet e mira e hitet na i bina
Kur tvi qat kallabllak Nclub krejt i shtina
Kur bojm 'BUM' na merr vesh krejt prishtina Ej Ej Ej Ej shtyju ma anej Ej po ma han ket sen Un pe Vrej Ej qa me bo tash seni po nxehet atmosfera Full tash tripi po kthehet Bitchi po blehet Gota po thehet Tona ant Llug ky sen o ka vrehet Qoni kejt duart lart ul Mos rini jom ma i forti ket sen tash e dini Ghetto ghetto back in the Club i eger Per hip hop e per femnat Tip top e di qe je e gatshme mos thuj spo ma kana une e kryj shpejt nfund pidhnane bona

Ref :
1 2 3 Knej anej (ej) Ghetto po vjen me ni stil kejt okej (ej) Torten per juve pe prej (ej) Hajdeni Hajdeni Knej (ej) (x2)

Kadal kadale Seni po nxehet Ky tipi e merr shoqen edhe nfyrt prehet pun e leht let bohet qa tbohet po shihet qka po ngohet e qka po knohet bali po livdohet pi tjerve po nenqmohet nise prej fillimit se kshtu fama nuk fitohet mshhoj X per ka Beati E ka zani Zanin qe e kom ty sta qon as mikrofoni Mos ma shurdhoni se sen sjeni ka boni munoni me hi ntrip po spe di qka po doni kallxoni qa posedoni e mos um folni shuni rini urt E mo Bollni e mos mu Kollni se ka ktu kush kullet qa po pret per 8 mars me ti pru lulet Ghetto i hina Vet kti senit Rri sa ma larg se i mshova sistemit

Ref :
1 2 3 knej anej (ej)
Ghetto po vjen me ni stil kejt okej (ej) Torten per juve pe prej (ej) Hajdeni Hajdeni Knej (ej) (x2)

Ej Ej Ej ....

Hajdeni Hajdeni Knejeej

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021