Teksti Origjinal

Te kerkova dit e nat e sme lodhi rrug e gjat per ty behem zog me krah eshte dashuria madhi zjarr. sa te shoh me sy te flas zemra ime sa nuk plas. qeteso edhe nje cast shpirtin tim te ngritur o tavas

Ref:
E jotja jam i imi je e zdua kurr te te humbas
E jotja jam i imi je o nje jet me ty or djal me duket pak.[x2]

Te kerkova dit e nat e sme lodhi rrug e gjat per ty behem zog me krah eshte dashuria madhi zjarr . sa te shoh me sy te flas zemra ime sa nuk plas. qeteso edhe nje cast shpirtin tim te ngritur o tavas

Ref:
E jotja ja i imi je e zdua kurr te te humbas
E jotja jam i imi je o nje jet me ty or djal me duket pak .[x4]

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021